SmartELIT

SmartHome

(Inteligentná domácnosť)

Dnešná moderná doba ponúka veľké množstvo možností ako ovládať všetky systémy svojej domácnosti pohodlne cez mobilný telefón.

Na dotyk tak človek môže mať úplnú kontrolu nad kúrením, osvetlením, zavlažovaním, zabezpečením domácnosti, alebo sa dá pohodlne nastaviť ozvučenie v jednotlivých miestnostiach či akákoľvek akcia, ktorá sa automaticky vykoná napríklad pri zotmení. 

SmartHome systémy

FIBARO

Predstavuje jeden z najlepších systémov pre ovládanie inteligentnej domácnosti.

Na komunikáciu s jednotlivými „SMART“ zariadeniami používa bezdrôtovú technológiu Z-wave, vďaka ktorej je inštalácia takéhoto systému veľmi jednoduchá a nevyžaduje si žiadnu dodatočnú inštaláciu kabeláže vo Vašej domácnosti, čím sa inštalácia takéhoto SMART systému výrazne zjednodušuje.

HOMEY

Svojím dizajnom urobí vynikajúci dojem hneď na prvý pohľad a ponúka riešenie inteligentného systému so zaujímavými možnosťami a priaznivou cenou.

Podobne ako FIBARO, aj HOMEY využíva na komunikáciu so SMART komponentami technológiu Z-wave, čo znamená, že je možné použiť na inštaláciu rovnaké komponenty, ako v prípade systému FIBARO.

JABLOTRON

Je viac, ako len výrobca zabezpečovacích systémov. Pridaním ovládacích modulov do systémov dokážete vytvoriť inteligentnú domácnosť, ktorú môžete ovládať odkiaľkoľvek prostredníctvom mobilnej aplikácie MyJABLOTRON.

So zabezpečovacím systémom JABLOTRON tak môžete použitím klávesnice, kľúčenky či mobilnej aplikácie navyše ovládať osvetlenie, kúrenie, zavlažovanie, či otváranie brány alebo garážových dverí.

Využitie systémov

FIBARO

Ovládanie inteligentného osvetlenia, klímy a kúrenia, ozvučenia a multimédií, brán, roliet a žalúzií. Zabezpečenie domácnosti – alarm a kontrola bezpečnosti – dymové a CO senzory, senzory zatopenia priestorov. Zavlažovanie.

HOMEY

Ovládanie inteligentného osvetlenia, klímy a kúrenia, ozvučenia a multimédií, brán, roliet a žalúzií. Zabezpečenie domácnosti – alarm a kontrola bezpečnosti – dymové a CO senzory, senzory zatopenia priestorov. Zavlažovanie.

JABLOTRON

So systémom Jablotron môžete spravovať širokú škálu bezpečnostných a automatizačných funkcií vo vašej domácnosti alebo podniku. Poskytuje aktiváciu a deaktiváciu alarmu, detekciu pohybu, dymu, CO a zatopenia. Ovládanie inteligentného osvetlenia umožňuje automatizáciu a diaľkové riadenie svetiel. Riadenie klímy a kúrenia zahŕňa termostatické ovládanie a optimalizáciu energie. Systém integruje aj ovládanie ozvučenia a multimédií, vrátane scenárov pre rôzne príležitosti. Automatizácia brán, roliet a žalúzií je synchronizovaná s alarmom. Zavlažovanie je riadené podľa potreby a poveternostných podmienok, optimalizujúc spotrebu vody.

Potrebujete poradiť ?

Napíšte nám a my Vám radi pomôžeme. ZADARMO u nás získate poradenstvo ohľadom správneho výberu systému inteligentnej domácnosti, obhliadku priestorov, kde má byť systém nainštalovaný, vypracovanie cenovej ponuky a technickú podporu.