SmartELIT

Elektronické zabezpečovacie

SYSTÉMY

Elektronické zabezpečovacie systémy slúžia na detekciu neoprávneného vstupu do objektu.

Ich úlohou je informovať majiteľa o možnom narušení objektu odoslaním správy na mobilný telefón, prípadne odplašiť narušiteľa objektu prostredníctvom výkonnej sirény a zabrániť mu tak v pokračovaní páchania trestnej činnosti na Vašom majetku.

Typy systémov

JABLOTRON 100+

Je skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý zabezpečovací systém s jednoduchým ovládaním.

Pridaním rôznych ovládacích modulov do systému však dokážete okrem zabezpečenia svojho majetku pohodlne ovládať aj iné zariadenia v domácnosti.

Je možné ich zapínať či vypínať pohodlným stlačením tlačidla príslušného segmentu klávesnice alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie.  

AJAX

Je zabezpečovací systém je bezdrôtový systém, ktorý zaujme nielen svojím prepracovaným dizajnom, ale aj moderným spôsobom obsluhy a funkcionalitou.

Tento systém je najviac ocenený bezdrôtový zabezpečovací systém v Európe. 

Systém AJAX je možné jednoducho konfigurovať a ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Využitie systémov

JABLOTRON

Systém Jablotron 100+ sa využíva na komplexnú ochranu rezidenčných a komerčných objektov. Ponúka integrované riešenia zahŕňajúce alarmy, prístupové systémy a inteligentné domáce funkcie, ako je ovládanie osvetlenia a kúrenia. Umožňuje tiež diaľkový dohľad a ovládanie cez mobilnú aplikáciu, čo zvyšuje komfort a bezpečnosť užívateľov.

AJAX

Systém Ajax sa využíva predovšetkým na ochranu domácností a malých podnikov. Je známy svojou jednoduchou inštaláciou a moderným dizajnom. Ajax poskytuje pokročilé senzory na detekciu pohybu, otvorenia okien a dverí, ako aj detektory dymu a vody. Rovnako umožňuje diaľkový dohľad a ovládanie cez mobilnú aplikáciu, čo zaisťuje flexibilitu a okamžité reakcie na bezpečnostné incidenty.

Potrebujete poradiť ?

Napíšte nám a radi Vám pomôžeme. ZADARMO získate poradenstvo pri výbere elektronického zabezpečovacieho systému, obhliadku priestorov, vypracovanie cenovej ponuky a technickú podporu.