SmartELIT

SmartHome

Doprajte si dokonalé pohodlie vďaka inteligentnej domácnosti!

FIBARO predstavuje jeden z najlepších systémov pre ovládanie inteligentnej domácnosti. Na komunikáciu s jednotlivými „SMART“ zariadeniami používa bezdrôtovú technológiu Z-wave, vďaka ktorej je inštalácia takéhoto systému veľmi jednoduchá a nevyžaduje si žiadnu dodatočnú inštaláciu kabeláže vo Vašej domácnosti, čím sa inštalácia takéhoto SMART systému výrazne zjednodušuje.

Ďalšou výhodou tohto systému je jeho flexibilita a skutočne široký výber komponentov a ovládacích prvkov, nakoľko je možné k FIBARO systému pripojiť akékoľvek iné zariadenie rôznych značiek, ktoré na komunikáciu používajú rovnakú technológiu – Z-wave. V praxi to znamená, že si dokážete Váš SmartHome systém vyskladať z tých najlepších a najkvalitnejších komponentov od rôznych výrobcov a s dizajnom, aký Vám najviac vyhovuje.

Možnosti použitia inteligentného systému FIBARO:
 • ovládanie inteligentného osvetlenia
 • ovládanie klímy a kúrenia
 • ovládanie ozvučenia a multimédií
 • ovládanie brán, roliet a žalúzií
 • zabezpečenie domácnosti – alarm
 • kontrola bezpečnosti – dymové a CO senzory, senzory zatopenia priestorov,…
 • zavlažovanie

HOMEY svojím dizajnom urobí vynikajúci dojem hneď na prvý pohľad a ponúka riešenie inteligentného systému so zaujímavými možnosťami a priaznivou cenou. Podobne ako FIBARO, aj HOMEY využíva na komunikáciu so SMART komponentami technológiu Z-wave, čo znamená, že je možné použiť na inštaláciu rovnaké komponenty, ako v prípade systému FIBARO.

Hlavný rozdiel medzi systémom FIBARO a HOMEY je ten, že zatiaľ čo systém FIBARO umožňuje spravovať omnoho viac zariadení a ponúka širšie možnosti konfigurácie, inteligentný systém HOMEY je určený pre menšie domácnosti a svojich majiteľov upúta predovšetkým jeho nízkou cenou.

JABLOTRON je viac, ako len výrobca zabezpečovacích systémov. Pridaním ovládacích modulov do systémov dokážete vytvoriť inteligentnú domácnosť, ktorú môžete ovládať odkiaľkoľvek prostredníctvom mobilnej aplikácie MyJABLOTRON.

So zabezpečovacím systémom JABLOTRON tak môžete použitím klávesnice, kľúčenky či mobilnej aplikácie navyše ovládať osvetlenie, kúrenie, zavlažovanie, či otváranie brány alebo garážových dverí.

JABLOTRON je viac, ako len výrobca zabezpečovacích systémov. Pridaním ovládacích modulov do systémov dokážete vytvoriť inteligentnú domácnosť, ktorú môžete ovládať odkiaľkoľvek prostredníctvom mobilnej aplikácie MyJABLOTRON.

So zabezpečovacím systémom JABLOTRON tak môžete použitím klávesnice, kľúčenky či mobilnej aplikácie navyše ovládať osvetlenie, kúrenie, zavlažovanie, či otváranie brány alebo garážových dverí.Potrebujete poradiť s výberom správneho systému?

Napíšte nám a my Vám radi pomôžeme.

ZADARMO u nás získate:

 • poradenstvo ohľadom správneho výberu systému inteligentnej domácnosti
 • obhliadku priestorov, kde má byť systém nainštalovaný
 • vypracovanie cenovej ponuky
 • technickú podporu