SmartELIT

Kamerové systémy

Inteligentné kamerové systémy chránia Váš majetok pred zlodejmi či vandalmi, prípadne môžu poslúžiť ako dôkazový materiál pri poškodení Vášho majetku vplyvom iných udalostí.

SmartHome (Inteligentná domácnosť)

Dnešná moderná doba ponúka veľké množstvo možností ako ovládať všetky systémy svojej domácnosti pohodlne cez mobilný telefón. Na dotyk tak človek môže mať úplnú kontrolu nad kúrením, osvetlením, zavlažovaním, zabezpečením domácnosti, alebo sa dá pohodlne nastaviť ozvučenie v jednotlivých miestnostiach či akákoľvek akcia, ktorá sa automaticky vykoná napríklad pri zotmení. Možností, ktoré SMART HOME systémy ponúkajú, je nekonečne veľa a siahajú až k hranici ľudskej predstavivosti.

Elektronické zabezpečovacie systémy (EZS)

Elektronické zabezpečovacie systémy slúžia na detekciu neoprávneného vstupu do objektu. Ich úlohou je informovať majiteľa o možnom narušení objektu odoslaním správy na mobilný telefón, prípadne odplašiť narušiteľa objektu prostredníctvom výkonnej sirény a zabrániť mu tak v pokračovaní páchania trestnej činnosti na Vašom majetku.

Elektroinštalácie

Sme odborníkmi v oblasti elektroinštalácii pre silnoprúdové aj slaboprúdové systémy – montáž elektrických rozvodov, kontrola a oprava elektroinštalácie, montáž svietidiel, elektronických zámkov, videovrátnikov a rôznych elektrických zariadení.

Komunikácia cez elektrické vedenia (BPL)

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti širokopásmovej komunikácie cez nízkonapäťové aj vysokonapäťové elektrické vedenia prostredníctvom technológie BPL (Broadband Powerline Communication). Vďaka tejto technológii môžete svoje dáta bezpečne prenášať cez elektrické vedenia bez nutnosti inštalácie dátovej kabeláže.

Počítačové služby

Pokazil sa Vám počítač a hľadáte pomoc? Hravo si poradíme s poškodeným či zavíreným počítačom, prípadne Vám radi pomôžeme s akýmkoľvek problémom, ktorý sa Vašho počítača týka.

Prístupové a dochádzkové systémy

Elektronický dochádzkový systém je ideálnym nástrojom pre evidenciu dochádzky zamestnancov a skôr či neskôr aj nevyhnutnou súčasťou každej modernej firmy. Umožňuje monitorovať ich príchody či odchody, lepšie sledovať efektivitu a produktivitu práce a tiež poskytuje užitočné informácie pre správny výpočet mzdy zamestnancov. S prístupovým systémom dokážete kontrolovať vstup osôb len do tých časti firmy či prevádzky, kde to majú povolené.

3D Tlač

Zaujíma Vás svet 3D tlačových technológii alebo len potrebujete niečo namodelovať či vytlačiť?

Radi Vám pomôžeme.